Świąteczne spotkanie gr.II - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności_2017 > Kwiecień2017

Świąteczne spotkanie w grupie II

Są takie  święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas
i wielka miłość kwitnie w nas.

6 IV na spotkanie wielkanocne przybyli rodzice dzieci z grupy II. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym powitalnym tańcem. To był ważny dzień dla nas przedszkolaków. W tym dniu dzieci przebrane za kurki, kurczątka, kaczuszki, zajączki,  baranka zaprezentowały swoje umiejętności. Nie zabrakło też kogucika, którego uroczyście wwieźli chłopcy, przebrani w regionalne stroje. Wszystko odbyło się w atmosferze radości, w ciepłym nastroju, przy wspólnych zabawach inspirowanych wielkanocną tradycją jak np. taniec pisanek czy pieczenie ciasta. Na zakończenie dzieci złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane i ozdobione koszyczki wielkanocne. Dzieci przygotowały słodki poczęstunek - samodzielnie upieczone babeczki, którymi wszyscy się zajadali. Same zaś zostały obdarowane książeczkami wielkanocnymi. Dziękujemy wszystkim rodzicom za wspólne chwile i ciepłe słowa.

K. Pajor, A. Żebrowska