Grupa III na wycieczce - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2019 > Czerwiec 2019

Grupa III na wycieczce w ogrodzie marzeń

To już kolejna wycieczka dzieci z grupy III. Tym razem był to Myślec nad Popradem i przepiękny ogród marzeń Pani Wioletty Kmiecik leżący na Małopolskim szlaku Ogrodów. Dzieci swoją przygodę rozpoczęły od spaceru po ogrodzie w czasie którego zbierały zioła, zajadały owoce prosto z krzaczka (bez chemii), przeszły aleją róż w której zapachy i piękno kwiatów przyprawiały o zawrót głowy. Bardzo ciekawie zorganizowany czas  wypełniony licznymi  zabawami i grami z prostych materiałów, malowanie kwiatów i degustacja ziołowych napojów przygotowanych przez dzieci no i oczywiście kury, które wzbudziły wielkie zainteresowanie. Polecamy innym grupom, a także rodzinom – warto się zatrzymać w tak urokliwym zakątku.

M. Karpiel