Jesienne zabawy w gr. I - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2020

Jesienne zabawy w grupie I

„Tańcowała Jesień w lesie zamaszyście.
  Żółte, rude i brązowe z drzew zrywała liście.
Tańcowała Jesień, Kolorowa jesień..”

W październikowe popołudnie dzieci z grupy I zaprosiły przed ekrany monitorów rodziców oraz swoich bliskich nagrywając w przedszkolu występ słowno- muzyczny. Dzieci pod czujnym okiem swoich nauczycielek przygotowały prawdziwie jesienne, kolorowe spotkanie na leśnej polanie. Wiele radości wzbudzały przygotowania do występu, próby, tworzenie strojów. Natomiast sam występ oraz obcowanie z kamerą i obiektywem wzbogacił nas o nowe doświadczenie. Dzięki udostępnieniu linka na kanale YouTube rodzice mogli podziwiać umiejętności swoich pociech w zaciszu domu. Pozdrawiamy jesiennie i mamy nadzieję na kolejne spotkania „na żywo” w naszym ulubionym przedszkolu.

E.O-N