Jesienne zabawy z rodzicami-gr.II - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2019 > Październik 2019

Jesienne zabawy z rodzicami w gr.II

Tradycją grupy II są już coroczne, jesienne spotkania z rodzicami w przedszkolu. Wspólnie spędzone w ten sposób popołudnie  ma na celu rozwijanie naturalnej, swobodnej ekspresji dzieci, zintegrowanie dzieci, które kolejny rok chodzą do przedszkola z tymi, które w tym roku przekroczyły po raz pierwszy progi przedszkola oraz wszystkich rodziców. Przedszkolaki miały okazję zabrać swoich bliskich na jesienny spacer, przygotowując dla nich jesienną inscenizację, a taniec z parasolami do piosenki „Listopadowa piosenka” rozgonił nawet najciemniejsze chmury. Radosny nastrój, który panował tego dnia w sali grupy II udzielił się wszystkim. Wspólne tańce integracyjne i zabawy sprawiły radość dzieciom, które cieszyły się z obecności rodziców w przedszkolu. Spotkanie to było też okazją do powitania w gronie przedszkolaków nowych kolegów, którzy czują się już w przedszkolu swobodnie i chętnie do niego przychodzą.
Dziękujemy rodzicom za wspólną zabawę i przygotowanie poczęstunku.

A. Żebrowska