Powakacyjne spotkanie w bibliotece-gr.I - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2019 > Wrzesień 2019

Powakacyjne spotkanie w bibliotece

Grupa I pierwszy raz po wakacjach odwiedziła bibliotekę na osiedlu Millenium. Spotkała się tam z panią bibliotekarką, która przeczytała im jedną z przygód Fenka Magdaleny Grucy "Potrafię się dzielić". Przedszkolaki rozmawiały na temat postępowania głównego bohatera. Wysłuchały także jesiennej piosenki śpiewanej przy akompaniamencie gitary. Poznały różne sposoby powitania, oglądały kolorowe obrazki.
Dzieciom, które uczęszczają do przedszkola od września pani bibliotekarka wyrobiła karty biblioteczne oraz wręczyła worki z logo biblioteki. Przedszkolaki wybrały sobie książki, które wypożyczyły do domu, gdzie przeczytają im je rodzice, dziadkowie albo starsze rodzeństwo.
A następne spotkanie w bibliotece już za miesiąc...

J.Skowron