Pracownicy przedszkola - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

O Przedszkolu

„ Odkryliśmy, że edukacja nie jest czymś, co robi nauczyciel, ale że jest to naturalny proces rozwijający się spontanicznie w istocie ludzkiej. Nie jest nabywany przez słuchanie słów, ale dzięki doświadczeniom nabywanym przez dziecko w otoczeniu.” - dr Maria Montessori

Serdecznie zapraszam do Miejskiego Przedszkola nr14 z Oddziałami Integracyjnymi im.Marii Montessori w Nowym Sączu”. Nasze przedszkola wyróżnia się wśród innych:  miłą atmosferą,  możliwością rozwoju  każdego dziecka , realizacją pedagogiki Marii Montessori oraz aktywizującymi metodami pracy z dziećmi. Stworzyliśmy przyjazne dla dziecka i ich rodziców środowisko edukacyjne do którego należą ; przestronne , estetyczne oraz bardzo dobrze wyposażone sale,  dodatkowe zajęcia edukacyjne , nowy naturalny plac zabaw. A co najważniejsze  doświadczona , wysoko wykwalifikowana serdeczna kadra. Nasze serca i otwarte ramiona czekają  na Wasze dzieci.
                                                                                               Beata Majewska