Przedszkolna zabawa - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2020 > Styczeń 2020

W karnawale same bale - na ten bal dzieci czekają z niecierpliwością.

W styczniu w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców. Tego dnia spełniły się marzenia dzieci, które mogły wcielić się w ulubioną postać. Rodzice przygotowali dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe: wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, batmanów, motylki, ale nie tylko dzieci miały przebrania. Wśród dzieci pojawiła się postać Minionka. Wszyscy doskonale się bawili przy rytmach wesołej muzyki. Dzieciom towarzyszył radosny nastrój, wesoła atmosfera  przy rock and rollu, sambie, "kaczuchach" oraz wielkich hitach jak Despasito. Chłopcy mieli okazję pokazać hip - hop, a dziewczynki zatańczyć taniec księżniczek. Zmęczeni udaliśmy się na pysznego pączka i herbatkę.

K. Pajor