Przygoda wspinaczkowa-gr.III - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2019 > Listopad 2019

Przygoda wspinaczkowa dzieci z gr.III

Dzieci z grupy III przeżyły wspaniałą przygodę wspinaczkową, a to dzięki rodzicom  Matyldy, którzy prowadzą Centrum Wspinaczkowe Boulder -Zone w Nowym Sączu. Pod troskliwym okiem instruktorów wszystkie przedszkolaki wypróbowały swoich sił we wspinaniu  i innych  zabawach ruchowych. Nawet te dzieci, które zamierzały się tylko przyglądać zmaganiom kolegów przełamały swoje obawy i świetnie się bawiły. Taki rodzaj aktywności dobrze wpływa nie tylko na fizyczny rozwój dziecka, ale również na sferę emocjonalną- pomaga w pokonywaniu lęków i wzmacnia wiarę we własne siły. Rodzice wraz z Matyldą przygotowali dla dzieci też Piniatę pełną słodyczy. Bardzo dziękujemy Pani Jolancie i Panu Olafowi oraz Matyldzie za zaproszenie nas i fantastyczne zajęcia.

Grażyna Wideł