Rodzice - dzieciom gr.III - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2019 > Marzec 2019

Przedstawienie Rodziców w grupie III

Opowieścią „O wesołej Ludwiczce”, która szukała przyjaciela, dzieci i rodzice z grupy III powitali nadchodzącą wiosnę. W rolę aktorów tym razem wcielili się rodzice, a dzieci wsparły przedstawienie swoim pięknym śpiewem. Ludwiczka (Pani Monika) wędrując po świecie spotkała zajączki, wiewiórki, jeże, motylki, ślimaczki, pszczółki i razem z nimi szukała Króla z piernika, który został przyjacielem nie tylko Ludwiczki.  Przygotowanie i zaangażowanie  rodziców zasługuje na wielkie gratulacje i podziękowania z naszej strony. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i podziwem oglądały swoich bliskich, a humor i aktorska gra co raz wywoływały salwy śmiechu. Na zakończenie wystąpił Piernikowy Król, który ogłosił: „Na koniec moim przyjaciołom przyznaję szczerze po słodkim, piernikowym orderze” po czym obdarował wszystkich piernikowymi sercami. Przesłaniem dla wszystkich niech będą słowa kończące opowieść –  Niech przyjaźń zawsze i wszędzie panująca wśród nas będzie.

M. Karpiel