Sądeckie kolędowanie - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności_2018 > Grudzień 2018

Kolędowanie dzieci z zespołu „Sądeckie dzieci” w Ratuszu

Dzieci z przedszkolnego zespołu folklorystycznego „Sądeckie dzieci” wystąpiły w sądeckim Ratuszu podczas podsumowania współzawodnictwa sportowego nowosądeckich szkół w 2018 r. Mali artyści wystąpili w sali reprezentacyjnej Ratusza i bardzo przeżywali swój występ, należy zaznaczyć, że było to ich pierwsze w tym roku wystąpienie. A ponieważ jest to okres przedświąteczny,  przedszkolaki dla młodych sportowców i włodarzy miasta wystąpiły z programem świątecznym „Płynie gwiazda dunajcową wodą”. Za to piękne kolędowanie dzieci otrzymały gromkie brawa, świąteczne pierniki i słodycze.

fot. M. Zagorowska
                                                                                                                                A. Żebrowska