Sukcesy plastyczne dzieci - gr. I - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2019 > Maj 2019

Sukcesy plastyczne dzieci - gr. I

Wspaniale jest poznawać nowych kolegów i koleżanki.  Przedszkolaki z grupy pierwszej przekazały swoje pozdrowienia  dzieciom autystycznym z Niepublicznego Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego Auto STOP.  Wykonały to w formie grupowej pracy  plastycznej pt. „Oznaki wiosny”. Dzieci namalowały swój plakat na pierwszy konkurs plastyczno – literacki dla dzieci z grup przedszkolnych oraz szkolnych pod hasłem: „ Koleżanko, kolego chcę ci coś powiedzieć”. Organizatorami konkursu było: Stowarzyszenie MODUS oraz Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Auto STOP. Patronat honorowy nad konkursem sprawował: Prezydent Miasta Nowego Sącza. Dzieci z grupy pierwszej zdobyły w tym konkursie wyróżnienie i zostały nagrodzone wejściem na  grupowe zajęcia z sensoplastyki. Sponsorem nagrody są Esy Floresy. Wkrótce przekażemy relacje z wesołych zabaw naszej grupy podczas tych zajęć.

E. Wójcik