Sześciolatki w Społecznej Szkole Montessori SPLOT - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2019 > Listopad 2019

Sześciolatki w Społecznej Szkole Montessori SPLOT

Najstarsze przedszkolaki zostały zaproszone do SPLOT -u. Bardzo miło przywitały nas panie nauczycielki oraz uczniowie klasy  I - III. Dowiedzieliśmy się jak wygląda dzień w szkole Montessori. Spotkaliśmy tutaj starszych kolegów i koleżanki z naszego przedszkola, którzy zaprosili nas do zwiedzania kącików zainteresowań w sali żółtej i niebieskiej. Przedszkolaki zainteresowała różnorodność pomocy w sali lekcyjnej w szkole Montessori. Materiały były dla dzieci atrakcyjne i zachęcały do indywidualnej pracy. Duże wrażenie zrobił na dzieciach segment kuchenny, gdzie samodzielnie mogą przygotować swoje śniadanie.