Urodziny Jasia - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności_2017 > Luty 2017

Kolega Jaś skończył 4 lata

Kukułeczka zaśpiewała, w okieneczko zapukała. Jasiu czemu jeszcze śpisz? Twoje święto dziś!  Otwórz oczy, popatrz wkoło wszystkim dzieciom jest wesoło  - urodziny Jasiu ma, zaśpiewamy mu „Sto lat”!

Ten wyjątkowy dzień - 24 II to urodziny najmłodszego kolegi Jasia, który skończy 4 lata. Cała grupa została zaproszona przez rodziców chłopca do bajkolandu „ Mały Robinson ”. Dzieci świetnie się bawiły i wcale nie myślały o powrocie do przedszkola.
Czas tak szybko minął… a w przedszkolu czekały kolejne atrakcje.  Rozłożyliśmy montessoriańskie Słoneczko urodzinowe opowiadając historię życia Jasia.
Oczywiście nie zabrakło tortu, którym wszyscy się zajadali. Po uroczystym poczęstunku odbyło się wręczenie prezentu i życzeń od całej grupy przedszkolnej.
Kochany maluszku życzymy Ci słodkich, cukierkowych chwil.

K. Pajor, A. Żebrowska