Wesoła godzinka stroi się choinka-gr.II - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2019 > Grudzień 2019

Wesoła godzinka stroi się choinka

„Na gałązce choinkowej wiszą dwa jabłuszka,
przy jabłuszku jednym pajac,
przy drugim kaczuszka…”

- w rolę "kota" wcielił się tata Zuzi, on też zawiesił na czubku choinki piękną gwiazdę.  Przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonały świąteczne ozdoby, którymi przystroiły zielone drzewko.  Ale wszyscy największą uwagę poświęcili dekorowaniu pierniczków, które wcześnie upiekły dzieci w przedszkolu. Następnego dnia starsi koledzy ozdobili kolejne pierniczki i dokończyli strojenie świątecznego drzewka. A kiedy rozbłysły na choince światełka dzieci zgodnie oznajmiły, że ich choinka wygląda tak pięknie jakby przyszła z bajki.

A.Żebrowska