Zabawa karnawałowa w przedszkolu - Kopia - Miejskie Przedszkole nr 14 w Nowym Sączu

Aktualności 2019 > Styczeń 2019

Bal w przedszkolu dzisiaj

Karnawał to czas przepełniony tańcem i muzyką. Przedszkolaki ten dzień wyczekiwały z niecierpliwością, licząc tylko dni do rozpoczęcia balu. W tym dniu w przedszkolu pojawiły się różnorodne, kolorowe postacie bajkowe z książek i filmów dla dzieci.
Na tę okazję zaproszone były również animatorki, które malowały twarze dzieci i z balonów wyczarowywały przeróżne cudeńka.  DJ Marcin przygotował liczne muzyczne atrakcje: pląsy, tańce, wesołe zabawy, wspólne śpiewanie piosenek, a wszystko w rytmie disco. Gościem specjalnym na zabawie był Minionek, którym przedszkolaki były zachwycone i nie dawały mu chwili wytchnienia. Sala zabaw była bajecznie kolorowa, przepełniona śmiechem i śpiewem dzieci. Przedszkolaki ten dzień spędziły w radosnej atmosferze, a wspólna zabawa zintegrowała dzieci i przyniosła wszystkim wiele, wiele radości…. ach, co to był za bal !!

A. Żebrowska